Berber Koltukları Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Berber Koltukları Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Erkeklerin saç kesimi, manikür ve pedikür gibi kişisel bakım hizmetlerini alabilecekleri berber salonlarında koltuk seçimi çok önemlidir. Kimi zaman müşterinin saatler boyunca oturması gereken koltuklarda konfor oldukça önemlidir. Bu nedenle koltuk seçiminde kişinin vücudu ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan modelleri tercih etmelisiniz. İşlemler yapılırken müşterinin rahat etmesi oldukça önemlidir. Kendisini rahat hissetmeyen kimse yerinde duramaz ve bir an önce işlemlerin bitmesini ister. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için koltuk seçiminde son derece dikkatli olmalısınız.

Koltuklarınız Kaç Kiloya Kadar Taşıyor?

Koltuk seçiminde geniş bir müşteri kitlesine hitap ettiğinizi göz önünde bulundurarak tercihte bulunmalısınız. Aşırı kilolu kişilerin koltuklarınıza sığmadığını düşünün. O müşterinin öz güveni kırılacak ve bir daha kuaför salonunuza gelmeyecektir. Aynı şekilde yüksekliği ayarlanabilir berber koltukları modellerinin tercih edilebilmesi oldukça önemlidir. Berber salonunuza kısa boylu bir kimse veya bir çocuk geldiğinde aynayı rahatlıkla görebilmelidir. Bu imkan için de yüksekliği ayarlanabilen koltukları tercih etmelisiniz.

Dökülen Saçlar Koltuğa Yapışmasın

Berber salonlarında en çok yapılan işlem saç kesimidir. Müşterilerinizin dökülen saçlarının koltuğa yapışmasını istemiyorsanız süet gibi toz ve saç tutucu kumaşlardan uzak durmalısınız. Tercih edeceğiniz koltuk ya hiç kumaştan oluşmamalı, kumaş kaplı ise de suni deri gibi kolay temizlenebilir özellikte olması gereklidir. Kullanıcılar için son derece önemli olan koltuklara internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dijital katalog üzerinden işletmenizin tarzına en uygun modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. İşletme dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlayacak seçeneklere bütçenizin dışına çıkmadan ulaşmak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey online mağazaları tercih etmektir. Online mağazalarda ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar ve ürünlerin kapınıza kadar kargo edilmesini sağlarsınız.