Türk Mozaik Lambalar

Türk Mozaik Lambalar

Mozaik lambalar asırlardır Türk sanatının ve kültürünü yansıtan ürünler olarak talep görmekte. Özellikle uzun yıllardır tatil beldelerinde turistler tarafından ilgi gören bu tasarımlar birçok özelliği ile diğer aydınlatma sistemlerinden ayrılmaktadır. Mozaik lambalar tamamı ile el işçiliği ile hazırlanan değerli ve son derece özel dekoratif aydınlatma ürünleridir. Önceleri tatil beldelerinde dükkânlarda satılan bu ürünlere artık Türkiye'ye gelmeden veya tatil beldelerine gitmeden de sahip olabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Mozaik Lambalarda Toptan Satış Hizmetleri

Mozaik lambalar tasarım aşamasından üretim aşamasına, satıştan paketleme ve müşteriye teslim aşamasına kadar son derece titiz bir süreç gerektirir. Bu ürünler el işçiliği ve zor çalışmaların ürünü olduğu için son derece değerlidir. Yalnızca aydınlatma ürünü olarak bakmak doğru değildir. Tarihi yansıtan, Türk kültürünü, geleneğini ve sanatını anımsatan son derece özel aksesuarlardır. Bu özellikleri onları modern ışıklandırma tasarımlarından ayırır. Mozaik lambalar aynı zamanda otantik yapıları ile ön plana çıkar. Ortamda huzur veren bir ışıklandırma ve zengin bir görünüm sağlar.

Floor Lamp, Table Lamp ve Mozaik Sarkıt Modelleri


Mozaik lambaların evlerin ve mekânların her köşesinde kullanacağınız farklı tasarım seçeneklerinden oluşuyor. İsterseniz tavan aydınlatmalarında, isterseniz zemin aydınlatmalarında isterseniz sarkıt retro mozaik lamba çeşitleri olarak kullanılabilir. Şamdan, avize, abajur ve apliklerde en çok beğenilen ve tercih edilen mozaik lamba çeşitleridir.