Diş Beyazlatmak İçin Ne Yapılmalı?

Diş Beyazlatmak İçin Ne Yapılmalı?

Diş hekimliğinde diş beyazlatmak için uygulanan farklı yöntemler vardır. Uygulanacak yöntemler kişinin ihtiyaç ve beklentilerine göre farklılık gösterir. Yaşlılarda, genetik faktöre bağlı renk bozukluklarında, beyazlatma tekniğinin faydalı olmadığı durumlarda uygulanacak yöntemlerle kişinin yaşadığı bu sorun ortadan kaldırılabilir. Peki diş beyazlatmak için ne yapılmalı? Öncelikle bir diş hekimine gidip, muayene olmanız gerekir. Tüm işlemlerin hekim kontrolünde yapılması önemlidir. Bazıları için lazer beyazlatma, bazıları için bleaching uygulama doğrudur. Bu tamamı ile doktorla hastanın birlikte alacağı bir karardır. Diş beyazlatma işlemleri en kısa süren ve en uygun fiyatlı diş tedavisidir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Diş Beyazlatma Kullanılan Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

En yaygın tercih edilen ve özellikle gülüş tasarımlarında hekimlerin kullandığı bleaching tekniği güvenilir ve başarı sağlayan beyazlatma tekniğidir. Hastanın dişlerine jel sürülür ve ışın verilerek dişlerin beyazlatılması amaçlanır. Bir veya iki seansta istenilen beyazlık sağlanır. Veya lazer tekniği ile yalnızca 4 dakikada hedeflenen beyazlık tek seansta elde edilebilir. Evde hekim kontrolü ile geceleri kullanılacak beyazlatma ürünleri de diş beyazlatma amaçlı tercih edilen tedavi yöntemidir. Bazı hastalarda genetik gelişen renk bozuklukları beyazlatma ile düzelmeyebilir. Bu durumda yaprak porselen veya zirkonyum kaplama ile beyazlatma sağlanır.

Diş Beyazlatma Fiyatları


Diş beyazlatma kısa süreli tamamlanan bir tedavi olup son derece uygun fiyatlıdır. Yıllardır sizi tedirgin eden diş rengi sorunlarınız için beklemenize gerek yok. Size uygun tekniklerden birisi ile hemen istediğiniz dişlere sahip olabilirsiniz. Diş renginiz gülümsemenize engel olmasın. Gülüş tasarımı tedavileri ile siz de istediğiniz yerde istediğiniz gibi gülümseyebilirsiniz.