Equinix Veri Merkezi Nedir?

Equinix Veri Merkezi Nedir?

İşlevselliği ve geniş ağa sahip olması nedeniyle tercih edilen equinix veri merkezi birçok verinin bir arada toplamasına olanak tanır. Veri toplama, depolama, güvence altına alma, taşıma, dağıtma, yedekleme ve arşivleme gibi işlemleri yapabilmenizi sağlar. Verilerin yönetim ve denetimine sahip olmanızı kolaylaştıran bu hizmetten internet üzerindeki ilgili online firmalar ile faydalanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla sizlere veri arşivleme, yedekleme ve bulut servis hizmetlerini sunan firmala sahip olduğu veri merkezi sayesinde firmanızı büyütebilirsiniz. Güç bir alt yapıya sahip olmanızı sağlayan firmalar sizlere uzman ekibi ile kusursuz hizmet vermeye devam ediyor.

Verilerin Geri Dönüşümünün Sağlanması

Güçlü bir şirket için güçlü bir veri merkezine sahip olmak önemlidir. Doğal afetler ya da kaybolan veriler nedeniyle işlerin aksamasını önlemek için yönetilebilen hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz verilerin en son hali ile depolanmasını sağlayan internet üzerindeki ilgili online firmalar equinix veri merkezi hizmeti verir. Geleneksel veri merkezlerine göre çok daha güçlü ve çok daha fazla ağa sahip olan bu veri merkezinden istenilen verilerin geri dönüşümü sağlanır. Hızlı, pratik ve hatasız işlem yapma imkanı sunar.

Veri Yönetimi Nasıl Sağlanır?

Tüm verilerin aralıksız yedeklenmesi ve güncellenmesi konusunda firmalar sizlere yardımcı olmaktadır. Her zaman kullanmadığınız ancak sistemde yer alıp karışıklığa neden olan verilerin önem ve tarih sırasında göre arşivlenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gereksiz maliyetlerden kurtulabilir ve ön görülmeyen risklere karşı tedbirli olursunuz.