Transparan Gergi Tavan ile Aydınlatma

Transparan Gergi Tavan ile Aydınlatma

Gergi tavan modelleri arasında en çok tercih edilen model transparandır, transparan gergi tavan sistemleri tercihini sadelikten yana kullananlar için idealdir. Bu modelde tavan gergisi düz bir renktir ve desensizdir. Uygulandığı alana sade bir şıklık kazandırır. Homojen aydınlatma sunduğu için ışığın mekana eşit şekilde dağılmasını sağlar. Genellikle ofis, restoran vb. alanlarda tercih edilen bir model olan transparan tavan konutlarda da şık ve modern bir aydınlatma sağlar. Uygulama örnekleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri

Transparan dışında 3D baskılı, dijital baskılı, portatif, lake gergi tavan sistemleri de tercih edilebilir. 3D baskılı tavan sistemleri hayalini kurduğunuz görüntüyü tavan ya da duvarınıza yansıtır. Portatif tavanlar daha hafif ve kolay taşınır olması nedeniyle konutlarda daha fazla kullanılır. Dijital baskılı germe tavanlarda A sınıfı yüksek kalite baskılı membranlar kullanılır. Lake tavanlar ise hafif ve esnek bir yapıya sahiptir. İnternet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar tüm gergi tavan modellerinin yer aldığı örnek çalışmaları görebilirsiniz.

Modern Tavan Sistemleri

Yaşadığımız alanları daha modern kılmak için birçok yapı uygulamasından yararlanırız. Germe tavan da bu anlamda son yıllarda sıkça karşımıza çıkan modern bir uygulamadır. Gergi tavan sistemleri PVC membranların tavana ya da duvara alüminyum profiller aracılığı ile yerleştirilmesi esasına dayanan bir sistemdir. PVC membranlar düz, desenli, lake, üç boyutlu ya da dijital baskılı olabilir. Isıtma yöntemi ile istenilen forma sokulabilen bu membranlar uygulama alanına gerdirilerek yerleştirilir. Uygulama detaylarını internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalarda bulabilirsiniz.