Markanızın Hikayesini Ortaya Çıkaralım

Markanızın Hikayesini Ortaya Çıkaralım

Markanızın Hikayesini Ortaya Çıkaralım

2007 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations - TimePR, halkla ilişkileri; insan algı haritasında reklamın resmini yaptığı markanın hikayelerini yaratan, onları ortaya çıkarıp hedef kitlesi ile buluşturan bir meslek olarak tanımlıyor. Bu eksende halkla ilişkiler yol haritasını üçe ayırıyor. Önce markaları dinleyen TimePR, ardından her markanın hikâyesini yazıyor. Kurumların anlattıklarını stratejik süzgeçten geçirerek yeniden kurguluyor. İletişim için ihtiyaç duyulan yaratıcı mesaj ve bilgiyi üretiyor. Akabinde iletişim kanalları üzerinden bu hikâyeleri anlatıyor. Peki, bu süreç neden var? Çünkü TimePR'ın iletişim uzmanları her markanın bir hikâyesi olduğuna inanıyor. Çalıştıkları markaların hikâyelerini dinleyip, adeta fikir ve bilgi üreten bir fabrika gibi çalışıyor. Reklamın resmini yaptığı markaların hikâyelerine can veren ajans, söz konusu kurumu, erişmek istediği kitleye hitap eden en doğru kanalları kullanarak, dinleyiciyle buluşturuyor.
Listen, Create, Tell… TimePR, tüm projelerini bu felsefe ile hayata geçiriyor. Birçok kurum ve marka ile ortak başarı öyküleri yazan ajans, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin stratejik iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. TimePR bugün Türkiye'de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.
TimePR, iletişimin en önemli taraflarından birinin iç iletişim olduğuna inanıyor. Kurumlara iç iletişim stratejilerini geliştirmek konusunda destek olan ajans, doğru kaynaklara doğru sorular sorarak aldığı geri bildirimler neticesinde hazırladığı stratejik yol haritalarıyla hem şirket kültürünün oluşmasını sağlıyor hem de markaları hedeflerine bir adım daha yaklaştırıyor.